Parada szczudlarzy.

Szczudlarze

Sztuka stara jak świat, ale w dalszym ciągu podziwiana. Szczudlarze zarówno bardzo dobrze sprawdzają się w roli reklamowej (rozdawaniu ulotek, gadżetów), jak i jako ubarwienie imprezy miejskiej lub firmowej. Mogą też przechadzać się w formie parady po mieście.

Tańce na szczudłach

Para szczudlarzy, która wykona dla widzów ekwilibrystyczny taniec to rzecz rzadko spotykana. Tańczący szczudlarze.
W repertuarze maja przeróżne tańce układane pod okiem zawodowych choreografów. Nie straszne im szpagaty czy podnoszenia, jednym słowem akrobatyka na wysokim poziomie.

Mimowie

Niezależnie czy na akcji reklamowej, czy na eleganckiej imprezie, w plenerze, czy w budynku, mim zawsze wzbudza podziw i zainteresowanie.

Mimowie. Mim może działać samodzielnie intrygując swoim zachowaniem i brakiem słowa lub jako żywy posąg ożywający na dźwięk dzwoneczka albo w grupie w formie scenek pantomimicznych.

Eleganci i Robotnicy

Elegant. Jeżeli sytuacja tego wymaga, Robotnicy. szczudlarz przywdziewa elegancki kostium i z dostojeństwem oraz powagą porusza się wśród gości.
Innym razem trzymetrowi pracownicy fizyczni - młotkowy, hydraulik i głównodowodzący. Ubarwią humorem i energią każdą okoliczność. Dysponują wielkimi, gąbczastymi rekwizytami, które zawsze przykuwają uwagę najmłodszych.

Zwierzaki i Clowni

Zwierzęta. Trzy misie lub trzy zające to największe i najsympatyczniejsze przytulanki, które zawodowo poprowadzą imprezę dla najmłodszych. Tryskając humorem i energią proponują coraz to nowe i zaskakujące zabawy. Mogą też wystąpić w towarzystwie clownów lub innych postaci z bajek, wprowadzając dzieci w baśniowy świat.